Nasza historia

Cześć, jestem Marcin

Konstruktor, grafik, programista, twórca wielu stron internetowych. Tak w skrócie można opisać moje zamiłowania z różnych dziedzin życie. Zamiłowanie do tworzenia nieprzeciętnych rzeczy miałem od dziecka tworząc designerskie obudowy do komputerów, radiom vintage, zdobienia motocykli oraz wielu innym ciekawym rzeczom. Drukiem na różnych przedmiotach zajmuję się od 2014 wspólnie z moją żoną Olą. 

Nasz cel

Swoim klientom chcemy zaoferować możliwość stworzenia własnych designów na wszelkiego rodzaju przedmiotach codziennego użytku. Znając różne serwisy POD z jakich korzystaliśmy w przeszłości, chcemy oferować tańszą alternatywę dla ludzi tworzących własną markę w internecie takich jak vlogerzy, youtuberzy, kluby sportowe, firmy oraz indywidualne osoby chcące mieć coś oryginalnego. Nasze usługi świadczymy nie tylko z zakresu drukowania ale także magazynowania i wysyłki do klienta końcowego.

Indywidualne podejście

Wiemy jak trudno znaleźć firmy dostosowujące się pod klienta dlatego chcemy wyjść tym oczekiwaniom na przeciw. Jeśli nie oferujemy danej usługi związaną z drukiem, którą chciałbyś otrzymać, pisz śmiało, na pewno spróbujemy się dostosować.

współpraca z grafikami

Dzięki generatorom na naszej stronie będziesz w stanie skomponować swój wymarzony projekt, jednak rozumiemy, że nie każdy ma talent i czas, dlatego we współpracy z grafikami, możemy zaoferować stworzenie indywidualnego projektu według Twoich wytycznych.

GÓRA

KOSZYK 0