Indywidualne podejście do klienta.

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 200zł.

Kubki z podziękowaniem

Wyświetlanie jednego wyniku
POKAZAĆ
  • 9
  • 18
  • 36

Kubek podziękowanie

Kubki wręczamy bliskim i znajomym z różnych okazji – urodzin, imienin, Dnia Matki czy Dnia Ojca. Kubek świetnie sprawdzi się również jako podziękowanie za pomoc, wsparcie w trudnych chwilach, bezwarunkową miłość czy lojalną przyjaźń. Takie kubki z podziękowaniem mogą mieć różne kształty i kolory, jednak najważniejsze jest to, co znajduje się na takim kubku. Zwykle klubki z podziękowaniem zawierają stonowane wzory lub motywy graficzne, a także krótkie wierszyki, sentencje albo po prostu słowo „dziękuję”. Ważne jest, aby na takim kubku można było wpisać imię i nazwisko lub samo imię osoby, dla której jest przeznaczony.

Dla kogo kubki z podziękowaniem?

Kubki – podziękowania to produkty, które świetnie nadają się do wyrażenia wdzięczności i uznania wobec innych osób. Taki kubek może być prezentem dla nauczyciela z okazji Dnia Nauczyciela lub na zakończenie roku szkolnego. Sprawdzi się dla mentora, pracownika, przyjaciela czy też członka rodziny. W naszym sklepie online wlasny-nadruk.pl można kupić m.in. kubek dla lekarza jako podziękowanie za opiekę zdrowotną, kubek podziękowanie dla świadkowej czy też kubek podziękowanie dla świadka. Taki kubek to drobny gest, ale pozwoli wyrazić wdzięczność i docenić osobę obdarowywaną.

Stwórz własny kubek – podziękowanie

Jeśli masz własny pomysł na kubek z podziękowaniem, możesz stworzyć projekt graficzny, korzystając z naszego kreatora grafik. W zakładce „kubki z własnym nadrukiem” znajdziesz kreatory pozwalające stworzyć nadruki na kubkach w kilku kolorach: białym, czarnym, niebieskim, czerwonym lub różowym. Dzięki temu będziesz mógł przygotować jeszcze bardziej spersonalizowane kubki z podziękowaniem dla osób, które pomogły Ci w życiu. Takie kubki to zarówno praktyczne przedmioty, jak i symbole docenienia i wdzięczności.

GÓRA
KOSZYK 0

Categories

Brand

Size

Material

Use

Price

Dodano do listy życzeń