Indywidualne podejście do klienta.

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 200zł.

Kubki na dzień babci i dziadka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2
POKAZAĆ
  • 9
  • 18
  • 36

Kubki – udany prezent na dzień babci i dziadka

21 i 22 stycznia to ważne daty w kalendarzu wszystkich wnucząt. To właśnie w te dni nasze babcie i nasi dziadkowie obchodzą swoje święto. To świetny moment, aby podziękować babci za każdy ugotowany posiłek i dziadkowi za każdą opowiedzianą historię. Nasi dziadkowie są dla nas nieustannym oparciem, dlatego zasługują na uznanie. Jako prezenty na dzień dziadka i babci świetnie sprawdzą się kubki. Dziadkowie będą mogli przesiadywać razem w kuchni, popijając aromatyczną kawę lub ulubioną herbatę. Taki kubek to o wiele lepsze rozwiązanie niż bombonierka czy kwiaty, ponieważ zostanie z dziadkami na dłużej i będzie przywoływał miłe wspomnienia.

Oryginalne kubki dla dziadków

Prezenty na dzień babci i dziadka wcale nie muszą być drogie i fantazyjne. Dla wielu dziadków najlepszym prezentem z okazji ich święta będzie wspólnie spędzony czas ze swoimi wnukami. Warto jednak podarować swoim dziadkom drobny upominek, który będzie przypominał im, jak ważną rolę pełnią w naszej rodzinie. Jako prezent świetnie sprawdzą się kubki dla babci i dziadka. W naszym sklepie internetowym oferujemy wiele wzorów kubków z nadrukami i napisami, które świetnie sprawdzą się na tę okazję. „Kubek super babci i dziadka”, „kubek dla najlepszej babci” czy „kubek najlepszego dziadka ever” z pewnością sprawią, że na twarzy naszych dziadków pojawi się szeroki uśmiech.

Spersonalizowane kubki dla babci i dziadka

Jeśli zależy nam, aby kubki dla dziadka i babci były unikatowe i spersonalizowane, sami możemy stworzyć własny projekt. W zakładce „kubki z własnym nadrukiem” dostępne są intuicyjne w obsłudze kreatory, w których można zaprojektować kubek specjalnie dla naszych dziadków. Możemy zaprojektować kubek ze wspólnym zdjęciem dziadków i wnuków albo umieścić na nim tekst, który jest szczególnie ważny dla seniorów. Taki samodzielnie zaprojektowany kubek świetnie sprawdzi się zarówno dla świeżo upieczonych dziadków, jak i dziadków z dłuższym stażem.

Nasze kubki dla babci i dziadka dostępne są w kilku kolorach, dzięki czemu możemy je dowolnie komponować, np. czerwony kubek dla babci, a czarny kubek dla dziadka. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podarować dziadkom zestaw dwóch takich samych kubków, tylko z personalizowanymi napisami. Sprawdź naszą ofertę, wybierz kubki zabawne lub eleganckie i obdaruj nimi swoich dziadków!

GÓRA
KOSZYK 0

Categories

Brand

Size

Material

Use

Price

Dodano do listy życzeń