Indywidualne podejście do klienta.

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 200zł.

Kubki świąteczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2
POKAZAĆ
  • 9
  • 18
  • 36

Kubek świąteczny, czyli jaki?

Tak jak kubki dla mamy powstały z myślą o wszystkich matkach, tak kubki świąteczne zaprojektowano specjalnie z myślą o okresie Bożego Narodzenia. Cechują się typowymi świątecznymi motywami i wzorami, takimi jak: prezenty, choinki świąteczne, bałwanki, renifery, gwiazdki, bombki czy też Święty Mikołaj. Grafikę uzupełniają napisy świąteczne, np. „Wesołych Świąt”. Często spotykane są również napisy w języku angielskim, takie jak „Merry Christmas” czy też „Merry Xmas”. Kubki bożonarodzeniowe zwykle zdobione są złotymi, srebrnymi lub czerwonymi elementami.

Kubek świąteczny na prezent

Kubek świąteczny będzie doskonałym prezentem dla wszystkich miłośników Świąt Bożego Narodzenia. Może być wykorzystany przy stole wigilijnym albo jako codzienny kubek do picia herbaty, ziółek, kawy, kakao czy też gorącej czekolady w okresie zimowym. W sklepie internetowym wlasny-nadruk.pl kubki świąteczne dostępne są w różnych wzorach i kolorach. Dzięki temu można je łatwo dopasować do indywidualnych gustów i preferencji użytkownika. Sprawia to, że takie kubki z motywem świątecznym będą idealnym prezentem dla każdego.
Kubki bożonarodzeniowe mogą też być wykorzystane w

kiermaszach bożonarodzeniowych czy też różnego rodzaju akcjach charytatywnych. Ich sprzedaż pozwoli na zebranie funduszy na szczytne cele. W ten sposób kubki nie tylko wprowadzą w świąteczny nastrój, ale również pomogą w realizacji ważnych celów społecznych.

Personalizowane kubki świąteczne

W naszym sklepie można też stworzyć personalizowane kubki z motywem świątecznym. Wystarczy do tego celu wykorzystać kreator grafik, który znajduje się w kategorii „kubki z własnym nadrukiem”. Z jego pomocą z łatwością można stworzyć zarówno zabawne, jak i eleganckie kubki świąteczne. Wykorzystując naszą bazę wzorów, ogólnodostępne grafiki z sieci albo własne zdjęcia, można stworzyć projekt na kubek dopasowany do indywidualnych preferencji użytkownika. Taki świąteczny kubek nie tylko wprowadzi świąteczny nastrój, lecz także stanie się dodatkowym elementem dekoracyjnym kuchni, jadalni czy salonu.

GÓRA
KOSZYK 0

Categories

Brand

Size

Material

Use

Price

Dodano do listy życzeń