Indywidualne podejście do klienta.

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 200zł.

Kubki śmieszne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2
POKAZAĆ
  • 9
  • 18
  • 36

Śmieszne kubki do pracy i do domu

W ciągu ostatnich kilku lat bardzo popularne stały się kubki śmieszne. Odnoszą się one do aktualnych trendów, zdarzeń kulturalnych albo codziennych sytuacji spotykających nas w życiu. Mogą to być kubki z postaciami z popularnych seriali, filmów czy programów telewizyjnych, a także z gier wideo, które cieszą się dużym zainteresowaniem graczy. Na śmiesznych kubkach często znajdują się też zwierzęta w niecodziennych sytuacjach, karykatury znanych osób albo całkowicie wymyślone postacie. Często to nie grafika, a napisy są elementem humorystycznym na kubku, np. żartobliwe wierszyki, dowcipy albo znane hasła z filmików, seriali czy memów.

Kubki śmieszne na prezent

Kubki ze śmiesznymi napisami lub grafikami często są wybierane jako prezenty dla osób, które cenią sobie poczucie humoru. Wypicie porannej kawy czy herbaty od razu wprawi osobę obdarowaną w dobry nastrój. Śmieszny kubek to doskonała propozycja na prezent z wielu okazji – począwszy od urodzin, przez imieniny, aż po wieczór kawalerski czy święta. Kubki śmieszne świetnie sprawdzą się również jako upominki dla kolegów z pracy, przyjaciół czy nawet bliskiej rodziny. Z pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowanego i poprawią mu nastrój.

Stwórz własny śmieszny kubek!

Śmieszne kubki to też popularny sposób na wyrażenie siebie i swojego poczucia humoru. Jeśli chcesz, możesz stworzyć taki śmieszny kubek zgodny ze swoimi zainteresowaniami. Wystarczy, że skorzystasz z naszego kreatora grafik – znajdziesz go w zakładce „kubki z własnym nadrukiem”. Podczas tworzenia projektu możesz korzystać z naszej bazy grafik, wzorów ogólnodostępnych w sieci lub z własnych zdjęć. W kreatorze stworzysz kubek, który będzie Cię rozweselał przez cały dzień – warto zatem zabrać taki śmieszny kubek do pracy!

Fajne kubki do kawy znajdziesz też w innych kategoriach w naszym sklepie, np. kubki z kotami czy kubki z psami.

GÓRA
KOSZYK 0

Categories

Brand

Size

Material

Use

Price

Dodano do listy życzeń