Indywidualne podejście do klienta.

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 200zł.

Kubki siatkarskie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4
POKAZAĆ
  • 9
  • 18
  • 36

Kubki siatkarskie dla miłośników piłki siatkowej

Siatkówka to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Polsce. Jej popularność wzrasta z każdym zdobytym punktem, każdą spektakularną wymianą i z każdym wywalczonym medalem na arenie międzynarodowej. Siatkówka to również Twoja ulubiona dyscyplina sportu? Niezależnie od tego, czy grasz profesjonalnie, czy amatorsko, czy jeździsz na mecze, czy tylko kibicujesz przed telewizorem – możesz sprawić sobie wspaniały prezent: kubek siatkarski! Taki kubek będzie codziennie przypominał Ci o Twojej pasji i motywował do działania.

Kubek siatkówka – prezent dla siatkarza i kibica

W naszym sklepie oferujemy kubki siatkarskie, które będą świetnym pomysłem na prezent dla siatkarza, siatkarki, a także każdego kibica piłki siatkowej. Kubek z siatkówką możesz podarować bliskiej osobie z okazji urodzin, imienin, świąt albo bez okazji. Taki kubek może być też nagrodą w turnieju siatkówki dla dzieci albo upominkiem potwierdzającym udział w warsztatach lub szkoleniach z piłki siatkowej. Nasze kubki siatkarskie z pewnością ucieszą każdego fana piłki siatkowej!

Kubek siatkarza personalizowany

Jeśli chcesz, aby kubek dla siatkarza lub kibica był jeszcze bardziej oryginalny, możesz pokusić się o stworzenie własnej grafiki siatkarskiej. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „kubki z własnym nadrukiem”, gdzie znajdziesz łatwy w obsłudze generator nadruków – tam zaprojektujesz własną grafikę. Możesz dodać ulubiony cytat siatkarski albo zdjęcie z meczu osoby obdarowywanej. Dzięki temu stworzysz unikalny kubek siatkarski, a osoba obdarowywana będzie mieć pewność, że nie ma drugiego takiego kubka na świecie!

Wybierz jeden z naszych gotowych wzorów siatkarskich lub stwórz własny nadruk na kubek i kibicuj biało-czerwonym, popijając ulubiony napój.

GÓRA
KOSZYK 0

Categories

Brand

Size

Material

Use

Price

Dodano do listy życzeń