Indywidualne podejście do klienta.

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 200zł.

Kubki dla taty

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4
POKAZAĆ
  • 9
  • 18
  • 36

Kubek – prezent dla taty

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca – święto obchodzone mniej hucznie niż Dzień Matki, ale równie ważne dla każdego dziecka. To najlepszy moment, aby podziękować swojemu tacie za miłość, wychowanie i naukę, jaką obdarza nas każdego dnia. Prezent na Dzień Ojca wcale nie musi być drogi, markowy czy przesadzony. Liczy się przede wszystkim gest i pamięć. Warto zatem obdarować tatę nawet drobnym upominkiem, który sprawi, że na jego buzi pojawi się szeroki uśmiech. My proponujemy kupić kubek dla taty, z którego każdego dnia będzie mógł pić ulubioną kawę, herbatę lub inny ciepły napój.

Jakie kubki dla taty?

Prezent dla taty kubek dostaniemy w wielu sklepach, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Może mieć on różne kształty, kolory i zdobienia. W naszym sklepie online własny-nadruk.pl oferujemy ceramiczne kubki dla taty z gotowymi lub własnymi nadrukami. Znajdują się na nich ciekawe grafiki, wzory i napisy. W naszym sklepie znajdziesz kubki z sentencjami, m.in. „Najlepszy Tata na świecie” czy „Super Tata”. Taki kubek to świetny prezent na Dzień Ojca. Jest praktyczny, a przy tym to świetny sposób na wyrażenie szacunku i miłości do swojego taty. Kubek może stać się jego codziennym towarzyszem, przypominając mu o tym, jak ważną rolę pełni w Twoim życiu i życiu rodzinnym.

Spersonalizowany kubek dla taty

Jeśli chcesz podarować tacie naprawdę oryginalny prezent prosto z serca, samodzielnie możesz stworzyć grafikę na kubek, korzystając z naszego intuicyjnego w obsłudze kreatora grafik. Znajdziesz go w zakładce „kubki z własnym nadrukiem”. Dzięki kreatorowi możesz stworzyć kubek dopasowany do zainteresowań czy preferencji swojego taty. Na przykład, kubek dla ojca, który jest lekarzem, może zawierać grafikę stetoskopu lub kaduceusza, natomiast kubek dla taty, który jest fanem piłki nożnej, może mieć nadruk z jego ulubioną drużyną lub akcesoriami piłkarskimi. Do projektu z powodzeniem możesz też dodać wspólne zdjęcie z tatą czy grafikę z ważnym dla Was obojga motywem. W ten sposób stworzysz oryginalny upominek. Prezenty dla Taty nie muszą być nudne i oklepane!

Jeśli szukasz więcej kubków dla mężczyzny, zajrzyj też do zakładki „kubki dla niego”.

GÓRA
KOSZYK 0

Categories

Brand

Size

Material

Use

Price

Dodano do listy życzeń